Master-Service AS 

Vi selger, monterer og tar service på alt av storkjøkkenutstyr, kjøle- og fryseanlegg, varmepumper og vaskerier.

Våre ansatte

Vi er en f-gass godkjent bedrift, og alle montørene våre er f-gass godkjente.

                                                                                                                 -

F-gass godkjent bedrift sertifisering

Kristian Andersson

Daglig leder

kristian@master-service.no

Kjell Andersson

Salgsleder

kjell@master-service.no

Christian Thomassen

Selger og Hjelpearbeider

christian@master-service.no

Idar Bjørklund

Servicetekniker

idar@master-service.no

Øyvind Klethagen

Servicetekniker

oeyvind@master-service.no

Tommy Stensvold

Servicetekniker

tommy@master-service.no

Hilde Syversen

Kontorleder

hilde@master-service.no

Våre samarbeidspartnere